УМЕТНИЧКА ШКОЛА НИШ

КАТАРИНА ИВКОВИЋ IVlt

• ДРУГА НАГРАДА •

COMPETITION OF GRAPHIC MINIATURE 

PANEVEZYS ART SCHOOL 

RAMYGALOS G. 16ALT-36231 PANEVEZYS  LITHUANIA   

Ментор: Ивана Станковић

АНДРИЈАНА КРСТИЋ  IVлт

“МИНИ РЕСТАРТ“ 2018.

• Награђена ученица у категорији средње уметничке школе

на ликовном конкурсу за графику •

Ментор: Ивана Станковић

ПАВЛЕ ЈАКШИЋ 3лт

 • ПРВА НАГРАДА •

ЛУТФЕСТ – 17. МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ПОЕЗИЈЕ ЗА ДЈЕЦУ И МЛАДЕ

„ТРАГОМ ПЈЕСМЕ ДЕСАНКЕ МАКСИМОВИЋ“

Ментор: Марија Глиџић.

АЛЕКСАНДРА МИЛАНОВИЋ IVлт

 • ДРУГА НАГРАДА •

20. МЕЂУНАРОДНИ ЛИКОВНИ КОНКУРС

„РАДОСТ ЕВРОПЕ“

Ментор: Ивана Станковић.

20. МЕЂУНАРОДНИ ЛИКОВНИ КОНКУРС

„РАДОСТ ЕВРОПЕ“

 • Похвала за колекцију од 16 до 18 година Уметничкој школи Ниш •

ЈЕЛЕНА МАЛИКОВ

АЛЕКСАНДРА МИЛУТИНОВИЋ

КАТАРИНА МИЛОСАВЉЕВИЋ

АНАСТАСИЈА МИЛИЋЕВИЋ

Ментор: Ивана Станковић.

ДАНИЦА СТОЈАНОВИЋ IIIг

1. МЕСТО

на ликовном конкурсу за календар 

“ЕУ ПРО“ 2019.

Ментор: Оливера Станковић-Петровић

Друштво за развој деце и младих

“ОТВОРЕНИ КЛУБ“ 

Наградни ликовни конкурс на тему сузбијања говора мржње и екстремизма

Прва награда: Катарина Ивковић IIIг

Друга награда: Марија Татић IIIг

Трећа награда: Лена Станојевић IIIлт

 

1. ДИЗАЈНЕРСКИ ХАКАТОН У СРБИЈИ

„DESIGN NEVER SLEEPS“

 ПРВА НАГРАДА

Тим “ЛиМЕТед едишн”:

Јована Ћирић IVг

Милица Јовановић IVг

Јане Новаковић IVг

Анђела Недељковић IVг

 

1. ДИЗАЈНЕРСКИ ХАКАТОН У СРБИЈИ

„DESIGN NEVER SLEEPS“

 ДРУГА НАГРАДА

Тим “Плави пиксел”:

Андреа Паолило IVг

Ксенија Станковић IVг

Сандра Милановић IVг

Емилија Младеновић IVг

МИЛИЦА РАНЂЕЛОВИЋ IVт

за одличан успех, изузетне резултате у струци и несебичну помоћ и подршку другима

МЛАДОСТ, ДОБРОТА И ТАЛЕНАТ НЕ УМИРУ

ДИПЛОМА – ЛУКИНА НАГРАДА

ЕМИЛИЈА МЛАДЕНОВИЋ IVг

Републичко ткмичење из књижевности

Друштва за српски језик и књижевност

ТРЕЋА НАГРАДА

за најуспешнији писмени задатак

Ментор: Јасмина Станковић

***

3. МЕСТО

на 5. међународном конкурсу књижевног клуба

“Мала птица”

Ментор: Марија Глиџић

МАРИЈА ТАТИЋ IIIг

Креативни конкурс за најбољи слоган и постер

PINK RIBBON SERBIA

ПРВА НАГРАДА

Ментор: Данијела Давидовић

ПАОЛА СПАСОЈЕВИЋ IIIт

3. МЕСТО

5. Међународни конкурс клуба

“MALA PTICA”

Ментор: Марија Глиџић

•••

ДРУГА НАГРАДА

10 међународни фестивал поезије и кратке приче деце и младих

“Станислав Препек”

Ментор: Марија Глиџић

ИСИДОРА МАРЈАНОВИЋ Iлт

ПРВА НАГРАДА

10 међународни фестивал поезије и кратке приче деце и младих

“Станислав Препек”

Ментор: Марија Глиџић

АНАСТАСИЈА МИЛИЋЕВИЋ IIIлт

ТРЕЋА НАГРАДА

10 међународни фестивал поезије и кратке приче деце и младих

“Станислав Препек”

Ментор: Марија Глиџић

НАТАЛИЈА НЕШИЋ IIIт

ДИПЛОМА

27. Међународни фестивал хумора и сатире

“ЗЛАТНА КАЦИГА” 

Крушевац 2019.

Ментор: Татјана Перевалов

МАРИЈА ПЕЈИЋ IIт

2. МЕСТО

27. Међународни фестивал хумора и сатире

“ЗЛАТНА КАЦИГА” 

Крушевац 2019.

Ментор: Јелица Ашанин

САНДРА МИЛАНОВИЋ IVг

ЗАХВАЛНИЦА

за учешће на

Светосавском књижевном конкурсу Вукове задужбине

Ментор: Јасмина Станковић

Close Menu