УМЕТНИЧКА ШКОЛА НИШ

КАТАРИНА ИВКОВИЋ IVлт

• ДРУГА НАГРАДА •

COMPETITION OF GRAPHIC MINIATURE 

PANEVEZYS ART SCHOOL 

RAMYGALOS G. 16ALT-36231 PANEVEZYS  LITHUANIA   

Ментор: Ивана Станковић

АЛЕКСАНДРА МИЛАНОВИЋ IVлт

 • ДРУГА НАГРАДА •

20. МЕЂУНАРОДНИ ЛИКОВНИ КОНКУРС

„РАДОСТ ЕВРОПЕ“

Ментор: Ивана Станковић.

Друштво за развој деце и младих

“ОТВОРЕНИ КЛУБ“ 

Наградни ликовни конкурс на тему сузбијања говора мржње и екстремизма

Прва награда: Катарина Ивковић IIIг

Друга награда: Марија Татић IIIг

Трећа награда: Лена Станојевић IIIлт

МИЛИЦА РАНЂЕЛОВИЋ IVт

за одличан успех, изузетне резултате у струци и несебичну помоћ и подршку другима

МЛАДОСТ, ДОБРОТА И ТАЛЕНАТ НЕ УМИРУ

ДИПЛОМА – ЛУКИНА НАГРАДА

ИСИДОРА МАРЈАНОВИЋ Iлт

ПРВА НАГРАДА

10 међународни фестивал поезије и кратке приче деце и младих

“Станислав Препек”

Ментор: Марија Глиџић

НАТАЛИЈА НЕШИЋ IIIт

ДИПЛОМА

27. Међународни фестивал хумора и сатире

“ЗЛАТНА КАЦИГА” 

Крушевац 2019.

Ментор: Татјана Перевалов

АНЂЕЛА БУЧИЋ Iг

1. МЕСТО

Општинско такмичење из књижевности

Књижевна олимпијада

Ментор: Марина Крстић

АЛЕКСА СТОШИЋ IIIлт

Нашао се у зборнику песама, кратких прича и афоризама посвећених Лази Костићу, састављеном од стране културног друштва “Златна реч – Српска круна” из Аустрије.

Ментор: Марија Глиџић

АНЂЕЛА ЈЕВТИЋ IIлт

2. МЕСТО

Општинско такмичење из историје

Ментор: Душан Јевти

ЛАЗИЋ СИМОНА IIе

1. МЕСТО

400м трчање

Такмичење основних и средњих школа града Ниша у атлетици. 

•••

1. МЕСТО

400м трчање

Међуокружно првенство средњих школа у атлетици

Крушевац 11.4.2019. године

Ментор: Саша Виденовић

МИЉАНА СТОЈАНОВИЋ IIлт

Једна је од 12 финалиста и најмлађи учесник на изложби ,,ОПОНАШАЊЕ ВРЕМЕНА: дело – слика – реч”, у организацији Института за студије културе и хришћанства у сарадњи са Народном банком Србије, Београд.

Ментор: Драгана Николић

ТЕОДОРА ЈОВАНОВИЋ

2. МЕСТО

На Смотри ћириличке писмености 2019.године у Тителу, за иницијал у категорији средње школе

Ментор: Данијела Давидовић

АНАБЕЛА МИЛИЦА ЛУКИЋ  IIг

3. МЕСТО

На Смотри ћириличке писмености 2019.године у Тителу за иницијал у категорији средње школе

Ментор: Данијела Давидовић

АНДРИЈАНА КРСТИЋ  IVлт

“МИНИ РЕСТАРТ“ 2018.

• Награђена ученица у категорији средње уметничке школе

на ликовном конкурсу за графику •

Ментор: Ивана Станковић

ДАНИЦА СТОЈАНОВИЋ IIIг

1. МЕСТО

на ликовном конкурсу за календар 

“ЕУ ПРО“ 2019.

Ментор: Оливера Станковић-Петровић

 

1. ДИЗАЈНЕРСКИ ХАКАТОН У СРБИЈИ

„DESIGN NEVER SLEEPS“

 ПРВА НАГРАДА

Тим “ЛиМЕТед едишн”:

Јована Ћирић IVг

Милица Јовановић IVг

Јане Новаковић IVг

Анђела Недељковић IVг

ЕМИЛИЈА МЛАДЕНОВИЋ IVг

Републичко ткмичење из књижевности

Друштва за српски језик и књижевност

ТРЕЋА НАГРАДА

за најуспешнији писмени задатак

Ментор: Јасмина Станковић

***

3. МЕСТО

на 5. међународном конкурсу књижевног клуба

“Мала птица”

Ментор: Марија Глиџић

ПАОЛА СПАСОЈЕВИЋ IIIт

3. МЕСТО

5. Међународни конкурс клуба

“MALA PTICA”

Ментор: Марија Глиџић

•••

ДРУГА НАГРАДА

10 међународни фестивал поезије и кратке приче деце и младих

“Станислав Препек”

Ментор: Марија Глиџић

САНДРА МИЛАНОВИЋ IVг

ЗАХВАЛНИЦА

за учешће на

Светосавском књижевном конкурсу Вукове задужбине

Ментор: Јасмина Станковић

УМЕТНИЧКА ШКОЛА НИШ

3. МЕСТО

Регионално такмичење

ученичких компанија југоисточне Србије.

Бојана Николић 

Миа Станковић 

Лена  Станојевић

Дејана Урошевић

Анастасија Милићевић

Ема Богдановић

Маша Миљковић

Катарина Милосављевић

Марија Татић

Никола Илић

Ментор: Јелена Виденовић

МИЉАН ЈОВАНОВИЋ IVе

1. МЕСТО

Члан екипе “Тврђава

на првом “мејкерском” hackaTON-у у Нишу.

 

ПЕТРА МИЛОЈЕВИЋ Iг

1. МЕСТО

АНЂЕЛА БУЧИЋ Iг

2. МЕСТО

КАТАРИНА РАДУЈЕВЧАНОВИЋ IIIг

1. МЕСТО

МИЛИЦА НИКОЛИЋ IIIг

1. МЕСТО

ЈОВАНА ЈАЊИЋ IIIг

1. МЕСТО

ТЕОДОРА ЈОВАНОВИЋ IIIг

2. МЕСТО

Ученице 1. и 3. разреда које су се пласирале на републички ниво такмичења “Књижевна олимпијада”.

Ментори:

Јасмина Станковић и Марина Динић

1. МЕСТО

Na konkursu “Evropski dnevnik 2019” u kategoriji multimedija, za animirani film “Zagađenje“, nagrađene su učenice:​” 

САРА МЛАДЕНОВИЋ IIIлт

АНЕЛА БУЧИЋ Iлт

МАЈА МЛАДЕНОВИЋ Iлт

МИЛИЦА БОЈАНИЋ Iлт

АЊА ИЛИЋ Iлт

Ментор: Борис Кандолф

СТРАХИЊА НАКИЋ IIг

1. МЕСТО

На Смотри ћириличке писмености 2019.године у Тителу за традиционално писмо у категорији средње школе

Ментор: Славољуб Станковић

ПАВЛЕ ЈАКШИЋ IIIлт

 • ПРВА НАГРАДА •

ЛУТФЕСТ – 17. МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ПОЕЗИЈЕ ЗА ДЈЕЦУ И МЛАДЕ

„ТРАГОМ ПЈЕСМЕ ДЕСАНКЕ МАКСИМОВИЋ“

Ментор: Марија Глиџић.

20. МЕЂУНАРОДНИ ЛИКОВНИ КОНКУРС

„РАДОСТ ЕВРОПЕ“

 • Похвала за колекцију од 16 до 18 година Уметничкој школи Ниш •

Ученицама одељења IIIлт 

Јелена Маликов 

Александра Милутиновић

Катарина Милосављевић

Анастасија Милићевић

Ментор: Ивана Станковић.

 

1. ДИЗАЈНЕРСКИ ХАКАТОН У СРБИЈИ

„DESIGN NEVER SLEEPS“

 ДРУГА НАГРАДА

Тим “Плави пиксел”:

Андреа Паолило IVг

Ксенија Станковић IVг

Сандра Милановић IVг

Емилија Младеновић IVг

МАРИЈА ТАТИЋ IIIг

Креативни конкурс за најбољи слоган и постер

PINK RIBBON SERBIA

ПРВА НАГРАДА

Ментор: Данијела Давидовић

АНАСТАСИЈА МИЛИЋЕВИЋ IIIлт

ТРЕЋА НАГРАДА

10 међународни фестивал поезије и кратке приче деце и младих

“Станислав Препек”

Ментор: Марија Глиџић

МАРИЈА ПЕЈИЋ IIт

2. МЕСТО

27. Међународни фестивал хумора и сатире

“ЗЛАТНА КАЦИГА” 

Крушевац 2019.

Ментор: Јелица Ашанин

ПЕТРА МИЛОЈЕВИЋ Iг

2. МЕСТО

Општинско такмичење из књижевности

Књижевна олимпијада

Ментор: Марина Крстић

НЕВЕНА НИКОЛИЋ Iлт

1. МЕСТО

Градска смотра рецитатора

Ментор: Марија Глиџић

КАТАРИНА РАДОСАВЉЕВИЋ Iлт

2. МЕСТО

Градска смотра рецитатора

Ментор: Марија Глиџић

ДАНИЦА СТОЈАНОВИЋ IIIг

ТРЕЋА НАГРАДА

На ликовном конкурсу

“Крв живот значи” Црвеног крста Ниш

Ментор: Данијела Давидовић

•••

2. МЕСТО

На Смотри ћириличке писмености 2019.године у Тителу за ликовну креацију у категорији срење школе

Ментор: Драгана Николић

•••

ПРВА НАГРАДА

На конкурсу за средњошколце креативце, Факултета савремених уметности, у категорији цртеж

Ментор: Оливера Станковић Петровић

САНДРА ЈОВАНОВИЋ IIIг

ЧЕТВРТА НАГРАДА

На 16. ликовном конкурсу ученика основних и средњих школа Републике Србије Регионалног центра за таленте „Михајло Пупин“

Ментор: Оливера Станковић Петровић

СТЕВАН ПЕШИЋ IIг

3. МЕСТО

На Смотри ћириличке писмености 2019.године у Тителу за традиционално писмо у категорији средње школе

Ментор: Славољуб Станковић

Close Menu